Kategorie zboží


 >>>    fotografie odborných učeben    <<<

Navrhujeme, vyrábíme a instalujeme odborné učebny na školách základních, středních a univerzitách. Vytváříme technická řešení, která musí vyhovovat požadavkům uživatelů.
Během dvacetileté praxe jsme se ještě nesetkali se školským zařízením, které by si samo dokázalo odbornou učebnu navrhnout, potřebné komponenty nakoupit a zařídit funkční a kvalitní provoz. A přitom to mnoho škol již zkoušelo.
Při rozhodování o funkční odborné učebně se musí vše podřídit požadavkům na životnost vybavení a na komfort práce - viz schéma: 

 Plánujete odbornou učebnu ?

Bez precizní přípravy a precizních znalostí materiálů a souvisejících řemeslných prací nelze funkční odbornou učebnu vytvořit.V případě vašeho zájmu je ideální naše osobní návštěva na vaší škole a vzájemné konzultace. Na tomto základě vytvoříme podrobný návrh včetně výkresové dokumentace a finančního rozpočtu. Tento proces se může několikrát opakovat.Vytváříme, dodáváme a realizujeme:

  • dodávky odborných učeben na klíč (technika, nábytek, doplňky)
  • učebny chemie
  • laboratoře chemie
  • učebny biologie
  • učebny fyziky
  • multifunkční učebny
  • multimediální učebny 
  • počítačové učebny apod.
  • částečné dodávky a subdodávky
  • renovace stávajících učeben