Kategorie zboží

Firma ABCD Služby školám s.r.o. byla založena v roce 1995 s cílem vyplnit mezeru na trhu služeb školám základním, středním, vysokým i mateřským. Kromě školství oslovuje naše společnost v současné době ve stále větší míře i zákazníky z řad firem a institucí.
Zákazníci si u nás mohou vybrat ze široké palety výrobků vhodných pro učebny, odborné učebny, kabinety, sborovny, šatny, jídelny, kanceláře, montážní dílny, reprezentační prostory, školící místnosti, posluchárny…. Zaměřujeme se na dodávky zboží ve spojení s doprovodnými službami, jako jsou bezplatné návrhy rozmístění nábytku, bezplatné konzultace přímo u zákazníků, poradenství v oboru interaktivní techniky, montážní práce. Zkrátka - poskytujeme vše, od konzultací a vypracování návrhů až po realizaci zakázky. Nábytek, tabule a interaktivní techniku od nejvýznamnějších výrobců doplňujeme atypickými výrobky z různých materiálů.
Od roku 2003 máme přímé obchodní zastoupení v Ústeckém kraji, ale naše činnost je celorepubliková s referencemi z různých koutů ČR.
Od roku 2006 poskytujeme náhradní plnění.
V našem internetovém obchodě nelze samozřejmě nalézt celou naši škálu nabízeného zboží, protože stále jsme přesvědčeni o tom, že bez osobního přístupu nelze oboustranně dobrý obchod sjednat. Osobní jednání s našimi zákazníky máme rádi. Jsme na to zvyklí!!!