Kategorie zboží

Katalog

Kancelářské a počítačové stoly

Počet produktů: 29
Kancelářské a počítačové stoly
Pevné a vyzkoušené stoly. K výrobě používáme výhradně lamino- desky z české nebo rakouské produkce. Kovové konstrukce...
Více

Podkategorie zboží

 • Počítačové stoly

  Všechny stoly jsou dodávány ve smontovaném stavu. Na základě požadavků se běžně vyrábějí i jiné rozměry a to bez příplatků za atypickou výrobu. K dispozici je výběr dalších cca 40 dezénů lamina, ale ty jsou ve vyšších cenových kategoriích. Hrany se dodávají standardně v barvě lamina, je možné je ale dodat v různých barvách a to zcela bez příplatku. Kovové konstrukce dodáváme i v jiných barevných provedeních, i z jiných profilů.

 • Kancelářské stoly, kontejnery

  Všechny stoly jsou dodávány ve smontovaném stavu. Na základě požadavků se běžně vyrábějí i jiné rozměry a to bez příplatků za atypickou výrobu. K dispozici je výběr dalších cca 40 dezénů lamina, ale ty jsou ve vyšších cenových kategoriích. Hrany se dodávají standardně v barvě lamina, je možné je ale dodat v různých barvách a to zcela bez příplatku. Kovové konstrukce dodáváme i v jiných barevných provedeních, i z jiných profilů.

 • Výškově stavitelné stoly

   

  stoly pro stání i sezení - stavitelná výška od 70 do 120 cm
  elektrický pohon s ovladačem


Produktů na stránce

Produktů na stránce